Web Sitemizden Yapacağınız 299 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

5 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

3 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi (Ödeal ve İyzico Aracılığı ile Kredi Kartlı satış yapılmaktadır.)

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi (HENÜZ AKTİVE EDİLMEMİŞTİR.)

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

6 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme (HENÜZ AKTİVE EDİLMEMİŞTİR.)

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


7 - Alternatif Ödeme Sistemi (HENÜZ AKTİVE EDİLMEMİŞTİR.)

Uluslararası güvenilirliğe sahip PayPal, PayU, iPara Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

 

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri adrese teslim hizmetimizden yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. SATICI, siparişte ALICI tarafından belirtilen kargo firması değişikliğini uygun bir başka kargo firması ile yapabilir.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra özel durumlar hariç, en geç 7 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

Kapat